Vyjadrenia našich zákazníkov ku zrealizovným schodiskám.

Jednoducho skvelá firma. Výborná komunikácia, profesionálny prístup, kvalitné a špičkové prevedenie.

Vysoká profesionalita, efektívna komunikácia, žiadne zbytočné "obkecávanie" - proste činy a výsledok, ktorý hovorí za všetko! Spokojnosť so všetkým. Cenné boli rady a doporučenia pred zadaním práce.

VEĽMI PEKNE VÁM AJ VAŠIM SPOLUPRACOVNÍKOM ĎAKUJEM, SPOLU AJ S MOJOU RODINOU, ZA ÚÚÚŽASNE MAJSTROVSKY, ODBORNE A PROFESIONÁLNE ODVEDENÚ PRÁCU. ĎAKUJEM BOHU, ŽE SOM VÁS MOHLA SPOZNAŤ A, ŽE STE PRE NÁS PRACOVALI.

O firme MISECO sme sa dozvedeli z odporúčania, a môžem ďalej len a len odporúčať. Kvalita a precíznosť práce, ústretový prístup a profesionalita p. Lásku je na úrovni. S vykonanou prácou sme veľmi spokojní.

S prácou p. Lásku sme maximálne spokojní.Oceňujeme dochvíľnosť, ľudskosť, poradenstvo, profesionalitu...

Pán Láska je milý a ústretový človek s dlhoročnými skúsenosťami. Rýchle ústretové jednanie s dodržaním dohodnutých termínov na zameranie a realizáciu.

Profesionálna práca, ľudský prístup, skvelý výsledok.

Maximálne profesionálny prístup a nádherná práca. Týmto Vám ďakujem p.Láska za vynikajúce služby.

P. Láska, touto formou Vám ďakujem za veľmi peknú prácu! Navštívila som dcéru v Dunajskej Lužnej, kde ste robili schodisko a bola som veľmi milo prekvapená z Vašej precíznej práce.

S prevedením našeho nového schodiska sme veľmi spokojní.

Schody sú pekné, kvalita práce vyjadruje celkový designe. Chlapcom nebolo čo vytknúť.

S montážou vinylového schodiska sme veľmi spokojný, schody sú krásne, precízne spravený každý detail, vyzerajú fakt super.

S realizáciou vinylového obkladu schodov v našom dome sme veľmi spokojní.

Schody ktoré ste nám realizovali sú super.

Ďakujem veľmi pekne za realizáciu schodiska. S prácou sme veľmi spokojní a túto firmu odporúčame ostatným zákazníkom.

Kvalitný prístup, odbornosť, ústretovosť voči zákazníkom a hlavne precíznosť.

S našej strany je zatiaľ 100% spokojnosť. Materiál je výborný na chôdzu, menšiu špinu vďaka farebnej úprave povrchu nie je vidno. Tým, že je povrch vrúbkovaný, tak je tiež výborne protišmykový a na pocit aj teplý.

K firme Miseco som sa dostala sprostredkovane, s odporúčaním inej firmy, že ide o podnik kvalitne pracujúci vo svojej oblasti už 20 rokov a to je dnes už čo povedať! Po kontaktovaní majiteľa som sa stretla s okamžitým záujmom, milým prístupom a v neposlednom rade s okamžitým termínom k obhliadke a zamerania si rozmerov schodiska.

Firmu MISECO sme si vybrali na internete a boli sme veľmi spokojní. Stretli sme sa s príjemnými ľuďmi a perfektne odvedenou prácou.

Vaša firma nám dodala nášľapné stupne na interiérové schody, s ktorými sme mimoriadne spokojní. Spracovanie je kvalitné, montáž bola taktiež bezproblémová.